92 34 37 Precízna pinzeta s vodiacim kolíkom
| No. | 92 34 37 |
| EAN | 4003773054849 |
| Koniec | lakované na čierno |
![]() |
155 mm |
![]() |
21 g |
| Dĺžka balenia | 190,00 mm |
| Výška balenia | 30,00 mm |
| Objem balenia | 0,007 cdm |
| Šírka balenia | 65,00 mm |
| RoHs | n |
- Univerzálne použiteľné
- Úzke hroty
- Plochy čeľustí jemne ozubené
- Drážkované rukoväte
- Model: zahnuté hroty
- Matné, načierno lakované
technické zmeny a omyly vyhradené













































