92 34 28 Precízna pinzeta ihlový tvar
| No. | 92 34 28 |
| EAN | 4003773054825 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické |
![]() |
105 mm |
![]() |
12 g |
| Objem balenia | 0,005 cdm |
| Šírka balenia | 9,00 mm |
| Dĺžka balenia | 105,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| RoHs | n |
- Pre najjemnejšie montážne práce
- Extra jemné hroty
- Plochy čeľustí hladké
- Nerezová antimagnetická oceľ
- Matné
- Model: zahnuté hroty
technické zmeny a omyly vyhradené













































