92 22 13 Precízna pinzeta ihlový tvar
| No. | 92 22 13 |
| EAN | 4003773054702 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické, kyselinovzdorné |
![]() |
135 mm |
![]() |
21 g |
| Dĺžka balenia | 170,00 mm |
| Objem balenia | 0,011 cdm |
| Šírka balenia | 13,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| RoHs | n |
- Pre najjemnejšie montážne práce
- Extra jemné hroty
- Plochy čeľustí hladké
- Nerezová antimagnetická oceľ
- Matné
- Model: rovný tvar
- Nerezová antimagnetická oceľ odolná voči kyselinám
- Americký tvar, stabilné
technické zmeny a omyly vyhradené













































