92 24 01 Precízna pinzeta zašpicatený tvar
| No. | 92 24 01 |
| EAN | 4003773054733 |
| Koniec | poniklované |
![]() |
120 mm |
![]() |
15 g |
| Dĺžka balenia | 130,00 mm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| Výška balenia | 3,00 mm |
| Objem balenia | 0,204 cdm |
| RoHs | n |
- Pre jemné montážne práce
- Rovný tvar
- Plochy čeľustí hladké
- Obzvlášť úzke hroty
- Model: ponikolované s vysokým leskom a leštené
technické zmeny a omyly vyhradené













































