92 23 05 Precízna pinzeta zašpicatený tvar
| No. | 92 23 05 |
| EAN | 4003773054726 |
| Koniec | titánové, anti-magnetické, kyselinovzdorné, nerezové |
![]() |
120 mm |
![]() |
10 g |
| Dĺžka balenia | 170,00 mm |
| Šírka balenia | 9,00 mm |
| Výška balenia | 5,00 mm |
| Objem balenia | 0,006 cdm |
| RoHs | n |
- Pre jemné montážne práce
- Rovný tvar
- Plochy čeľustí hladké
- Obzvlášť úzke hroty
- Model: matné
- Nerezová antimagnetická oceľ odolná voči kyselinám
- TITAN
- Elektricky vodivý; veľmi ľahký
technické zmeny a omyly vyhradené













































