92 22 07 Precízna pinzeta zašpicatený tvar
| No. | 92 22 07 |
| EAN | 4003773054689 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické, kyselinovzdorné |
![]() |
115 mm |
![]() |
12 g |
| Dĺžka balenia | 170,00 mm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| Objem balenia | 0,204 cdm |
| Výška balenia | 6,00 mm |
| RoHs | n |
- Pre jemné montážne práce
- Rovný tvar
- Plochy čeľustí hladké
- Obzvlášť úzke hroty
- Model: matné
- Nerezová antimagnetická oceľ odolná voči kyselinám
technické zmeny a omyly vyhradené













































