92 22 06 Precízna pinzeta zašpicatený tvar
| No. | 92 22 06 |
| EAN | 4003773054672 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické |
![]() |
120 mm |
![]() |
15 g |
| Dĺžka balenia | 115,00 mm |
| Výška balenia | 3,00 mm |
| Objem balenia | 0,003 cdm |
| Šírka balenia | 60,00 mm |
| RoHs | n |
- Pre jemné montážne práce
- Rovný tvar
- Plochy čeľustí hladké
- Obzvlášť úzke hroty
- Model: matné
- Chromniklová oceľ: nerezová, antimagnetická (18/10), veľmi bežná kvalita pre elektroniku
- Plochy čeľustí matné pre optimálne uchopenie
technické zmeny a omyly vyhradené













































