92 22 04 Precízna pinzeta zašpicatený tvar
| No. | 92 22 04 |
| EAN | 4003773054665 |
| Koniec | nerezové, anti-magnetické |
![]() |
130 mm |
![]() |
20 g |
| Dĺžka balenia | 135,00 mm |
| Výška balenia | 20,00 mm |
| Objem balenia | 0,004 cdm |
| Šírka balenia | 10,00 mm |
| RoHs | n |
- Pre jemné montážne práce
- Rovný tvar
- Plochy čeľustí hladké
- Obzvlášť úzke hroty
- Model: matné
- Chromniklová oceľ: nerezová, antimagnetická (18/10), veľmi bežná kvalita pre elektroniku
- Plochy čeľustí matné pre optimálne uchopenie
technické zmeny a omyly vyhradené













































